ProKLIMA® Felsefemiz

Proje sorularınızı bekliyoruz ve her zaman soru ve önerileriniz için hazırız.
Ayrıca bizi yerel olarak ofisimizde ziyaret edebilirsiniz. Ya da sizi yerinizde ziyaret etmemiz için bir randevu verebilirsiniz.

Made in Germany

 

Almanya‘da yapılmıştır ibaresi Alman ürünlerinin ve bileşenlerin in özel kalitesini, güvenliğini, araştırmasını ve geliştirilmesini kanıtlar. Ürünlerimiz Almanya‘da planlanmakta, geliştirilmekte ve üretilmektedir. Biz ve ortaklarımız, projenizi başarılı kılacak yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri Sadakati

 

Müşteri memnuniyeti ve desteği bizim önceliğimizdir. Sorunlara yardımcı olmaktan ve bireysel çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize olumlu sonuçlarını ekonomik ve çevresel bir bakış açısıyla kamununkullanımına sunma konusunda destekliyoruz.

Kalite Yönetimi

 

Güvenli bir işlem zinciri, aynı zamanda işlem dizilerinin ve kalitesinin gözden geçirilmesi ve optimizasyonu en yüksek önceliğe sahiptir. Sadece bizim için değil, güçlü ortaklarımız için de, sürekli iyileştirmenin temeli budur. Daha iyi olmak bizim için yeterli değil. Amacımız her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Sürdürülebilirlik

 

Şirketimizde her zaman sürdürülebilir çalıştığımızdan emin oluruz. Enerjimiz doğal % 100 yenilenebilir enerjidir. Pazarlama ürünlerimiz, Blue Angel veya FSC tarafından sertifikalandırılmış sürdürülebilir kumaşlardan üretilmiştir.

BİZİ ZİYARET EDİN..

Ayrıca sizi ilgili fuarlarda ağırlıyoruz ve size teknolojimizin fonksiyonlarını ve sonuçlarını yerinde gösteriyoruz.

ProKLIMA®

 

E: info@proklima.com.tr
www.proklima.com.tr

 

Bu broşürde verilen bilgi ve resimlerin telif hakları saklıdır. Bu broşürde kullanılan bilgilerin kullanımı veya kötüye kullanılması ile doğrudan veya doğrudan ilişkili olan herhangi bir hasar için, eht Siegmund GmbH ve Aslan Grup hiçbir sorumluluk üstlenmez.

 

Eht Siegmund GmbH ve Aslan Grup ayrıca içeriğin ve bilgilerin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti etmez. Hatalar, değişiklikler ve yanlış baskılar saklıdır. Ticari Markalar: Adı geçen tüm ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

 

Fotoğraf ve Çizim:
© eht Siegmund GmbH, © www.fotolia.com, fotoğrafların altındaki diğer kaynaklar ve haklar.