Hazır Modül Sistem

proKLIMA® modül sistemi, kanıtlanmış proKLIMA® teknolojisinin ve mükemmel hava dağıtım sisteminin daha da geliştirilmiş halidir. Modül Sistem basit bir havalandırma sistemi olarak veya özel gereksinimlere ihtiyaç duyan sistemlere (ısıtma, soğutma, havalandırma) adapte edilmiş olsun, tüm konfor alanlarında ve tüm ticari mekanlarda kullanılabilir. proKLIMA® modül sistemi, standart hava kaynaklı sistemlerde hava çıkış modülü olarakta kullanılır.

Neden hazır modül sistemi?

 

  • Montaj hatalarını azaltan, kolay ve zaman kazandıran kurulum.
  • Rahatsız bir hava akımı olmadan konforlu ve sağlıklı havalandırma
  • Sadece 2 parça – kanal ve proKLIMA® ile komple sistem
  • Ses ve ısı yalıtımlı entegre ısı eşanjörü
  • Müstakil ev, apartmanlar ve bürolardan büyük ölçekli projelere kadar kullanılabilir.
  • Uygun ve verimli bir çözümde ısıtma, havalandırma ve soğutma üçü bir arada
  • Tek Modül herhangi bir standart havalandırma sistemine bağlanabilir.
  • Küf ve yetersiz havalandırmanın önlenmesi

Hazır modül sistemi nasıl entegre edilir?

proKLIMA® – prefabrik modül BA, modüler bir hava üfleme modülü, hava çıkış kutusu, havalandırma menfezi şap montaj bloğu ve entegre, geniş alanlı eşanjörden oluşan kombinasyondur. Bu ana modül ilk birim olarak basitçe camların önüne yerleştirilir ve deplasmanlı bir hava çıkış modülü olarak kullanılabilir. Zaten bu modülle, bir odayı istenilen sıcaklığa daha hızlı bir şekilde getirmenizi sağlayacak. Özel kanal ağına (30 mm) sahip modül herhangi bir havalandırma ünitesi ile birleştirilebilir. Modül ayarlandıktan sonra, alanın geri kalanı geleneksel yerden ısıtma ile döşenecektir. Modülün yüksekliği ve geleneksel yerden ısıtmanın yüksekliği aynıdır. Böylece boru tüm yüzey üzerine düzgün bir şekilde döşenebilir.

Eklenti modülü olarak hava üfleyici , konnektör ve ısı eşanjörüyle gelen 3 parçalı proKLIMA® hazır modül EM ile ana modülü birleştirmek çok kolaylaşır. Böylece daha yüksek ısıtma ve soğutma performansı, daha yüksek ısı eşanjörü performansı elde edilir. Modül sayısının arttırılmasıyla havanın debisi arttırılabilir. Sistem sayesinde, Isıtma, soğutma cihazından veya havalandırma ünitesinden bağımsız olarak tamamen ısıtabileceğiniz, havalandırdığınız ve soğutabileceğiniz çok işlevli bir zemin elde edersiniz.

proKLIMA® önceden monte edilmiş modül setiyle, hava debisini 45m³ / h ile maks. 100m³ / h arasında ses problemi yaşamadan ortama iletebilirsiniz.

12

Sıradan yüzey ısıtma ve soğutma sistemleriyle karşılaştırıldığında maksimum konfor ile 30 -35% Enerji tasarrufu sağlar.

Isıtma gidiş sıcaklığı yaklaşık 28 ° C – 30 ° C
Soğutma suyu gidiş sıcaklığı yaklaşık 16 ° C – 18 ° C 

Kompakt Yapı – Mükemmel Etki