ProKLIMA® Portföy

SIEGMUND GmbH, enerji verimliliği, verimlilik artışı, yerel iklim koruması, sürdürülebilir bina planlaması, finansman programları ve finansman desteği konularına odaklanan, özel sektöre ait bir üretim, hizmet ve geliştirme şirketidir..

Biz;

 

  • İlk adımdan son adıma kadar projeleri geliştiriyor ve organize ediyoruz.
  • Bütçenize uygun çözümler üretiyoruz.
  • Yatırım kararlarının öncesinde durum değerlemesi ve Entegrasyon yapıyoruz.
  • Yetkili ve güvenilir müşteri hizmetleri garantisi veriyoruz.
  • İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış en uygun çözümleri gerçekleştiriyoruz.
  • Kalıcı ve etkili çözümler üretiyoruz.
  • Karbon ayak izinizi azaltmaya ve çevreyi korumanıza yardımcı oluyoruz.
2

Yetkin

Müşterilerimiz, çeşitli projelerden ve sektörlerden elde ettiğimiz uzun yılların getirdiği tecrübemizden yararlanmaktadır. Yüksek geliştirme kalitemiz ve gelişmiş teknolojimiz, işin en başından itibaren doğabilecek hataları öngörerek sonradan yapılabilecek düzeltmelerden kaçınır. Bunun için her zaman motive olmuş ve nitelikli geliştiricilerimizin, proje yöneticilerimizin ve bilimsel danışmanlarımızın uzmanlık bilgilerine güveniyoruz.

Esnek

Hiçbir müşteri projesi diğerine benzemez. İlginç zorluklar ve projeler bizi klasik işler kadar etkiliyor. Her projenin karakterini keşfediyor, farklı finansman seçenekleri ve finansman programları ile mülkünüz için bireysel çözümler geliştiriyoruz.

Yenilikçi

Bilgi birikiminin ve malzeme bilgimizin sürekli genişlemesiyle günümüzde yenilikçi fikirlerin uygulanmasında güçlü bir ortağız. Yapımız hem havalandırma hem de ısı tedariğinde yenilikçi kaynak tasarruflu teknolojilerin geliştirilmesinin yanı sıra geliştirme süreçlerinin de gerçekleştirilmesini sağlar.

Çözüm Odaklı

SIEGMUND : iyi planlama, akıllı teknoloji, tutarlı uygulama demektir. Kullanılan ürünler, sistemler ve malzemelerle en yüksek kaliteyi sunuyoruz. En iyi sonuçları elde eder ve ilk saniyeden itibaren tasarruf edersiniz. Biz sadece siz memnun olduğunuzda memnun oluruz.

Genel Konsept

Konfor

Verim

Teknik

proKLIMA® rahatsız edici hava akımları olmayan konforlu ve sağlıklı iç mekan iklimlendirme sistemidir. Mekanın mükemmel bir şekilde havalandırılması yanı sıra küf oluşumunuda engeller. Standartlar üstü temiz ve sağlıklı bir ortam sağlar.

Bir binanın mükemmel ısıtılması, havalandırması ve soğutulması için tasarlanmış bir sistemdir. Büyük ısı eşanjörü yüzeyi nedeniyle, düşük yükseklikteki yapısına rağmen, birincil tarafta ısıtma için 28 ° C ve soğutma için 20 ° C civarında suya ihtiyaç duyar.

Düşük yapı yüksekliği ve zemin için uyarlanmış hava kanalları nedeniyle teknolojinin sadece% 10‘u görülür. Neredeyse tüm ekipmanlar döşemede gizlidir. Düşük akış sıcaklıkları, ısı pompaları veya jeotermal enerji için en yüksek verimi sunar.